Llexus Quattro Masha

CEO, kvaliteedikontroll, nõustaja, skeptik

Hei! Mina olen Masha!

Olen noor ja aktiivne Jakuudi Laika preili, kes möllab metsas, ujub meres ja kaevab aias, kuid käib ka näitustel säramas. Selleks, et kõige sellega hakkama saada on vaja head toitumist.
Kui kohtusin Chiroga, siis ta tutvustas enda koduriigi brändi “Pokusa for Health”. Testisin ja uurisin tooteid ning leidsin, et tegemist on selgete ja kvaliteetsete toodetega. Lõime Chiroga käpad ja otsustasime avada e-poe, et jagada head kraami ka Teiega!

Kui Sul tekib küsimusi, siis haugata julgelt ja leiame koos lahenduse!

Käpatervitustega,
Masha

EST, LV, LT, Baltics JunCAC

Wolf & Deer Cherokee aka “Chiro”

Asjaajaja, suhtekorraldaja, rõõmupall

Hei! Mina olen Chiro!

Elu mängis mulle varakult vingerpussi ning Masha kutsus mu Poolast Eestisse. Võrratud inimesed, võrratu loodus ja võrratu Masha. Kuna Masha on veidi skeptik inimestega, siis mulle see sobib- olen valmis võtma vastu kõik sügamised.
Tulles Eestisse oli mul kaasas kastitäis toidulisandeid ning kvaliteetseid krõbinaid, mis olid Mashale üllatuseks. Tutvustasin neid ka talle ning mõeldud-tehtud, avasime e-poe.

Haugata või kirjuta meile julgelt ning aitame Sul teha hea ja läbimõeldud otsuse!

Käpatervitustega,
Chiro

EST, LV, LT, Baltics JunCAC

Meie poest leiad “Pokusa for Health” brändi tooteid, mida on toodetud ja arendatud aastast 2015. Pokusa tooted on mõnusad, selgete kirjeldustega, puhtad ja naturaalsed. Pokusa brändil on eraldi sarjad nagu “RawDietLine” ja “BreedingLine”, millest esimene on mõeldud rikastamaks toortoiduliste koerte toidulauda ning teine toetamaks nii tiinet emakoera, kui ka kutsikaid. Mitmed “Pokusa for Health” tooted on sobilikud ka kassidele.

Kuna meie kahejalgsed pereliikmed ei suutnud meiega seigeldes sammu pidada, siis otsisime endale lisaks veovarustust (oleme ju siiski veokoerad) ning seetõttu pakume ka Teile kvaliteetse Tšehhi brändi “ManMat” tooteid. Need on ilusad, värvilised ja mugavad.

Oleme värskelt alustanud oma ettevõtmisega ning seetõttu pole kõik tooted ja erinevad maitsed veel lehele sisestatud. Näiteks on meilt võimalik tellida lisaks koerte ja kasside lisanditele ka hobustele mõeldud toidulisandeid brändilt “HorselinePRO”, mis kuulub samasse gruppi, mis “Pokusa for Health”

Oleme suurima hea meelega Sind abistamas toodete valimisega, sest kasutame ka ise Pokusa ja Manmati tooteid ning suhtleme tihedalt ka tootjaga, kellel on kõige täpsem info toodete kohta.